راهنمای جامع خرید پلکسی و قیمت پلکسی گلاس در بازار

پلکسی گلاس

ورق پلکسی گلاس چیست ؟

راهنمای جامع پلکسی گلاس

ورق پلکسی گلاس از جنس آکریلات ساخته شده است و با نام تجاری پلکسی گلاس، در فروشگاه طلق ایران به فروش می رسد. پلکسی گلاس یک ورق پلاستیکی شبیه به شیشه است با این تفاوت که وزن کمتری دارد و در مقابل ضربه شدید نمی شکند.و قیمت پلکسی گلاس پایین تر از شیشه است .فروش پلکسی طلق ایران به صورت تلفنی و حضوری انجام می شود. انواع مختلف پلکسی گلاس در سایت فروشگاه طلق ایران به فروش می رسد. با ورود به سایت طلق ایران شما می توانید پلکسی  مختلف را مشاهده کنید.

بدلیل این که ورق پلکسی طلق ایران از مواد درجه یک تولید می شود، در مقابل ضربه و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم است و آسیب نمی بیند. این ویژگی پلکسی باعث شده که جایگزین خوبی برای شیشه باشد و قیمت پلکسی گلاس در بسیاری از صنایع جایگاه خوبی پیدا کرده است. پلکسی کاربرد زیادی دارد و تقریبا در بیشتر رشته ها و صنایع راه پیدا کرده است.

ویژگی پلکسی گلاس

 • مقاومت بالا در برابر ضربه شدید
 • مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی
 • عایق خوب صدا و حرارت
 • وزن کم
 • در آتش منفجر نمی شود و تغییر شکل می دهد
 • در مکان خارجی، با گذشت زمان تغییر شکل نمی دهد
 • قیمت پلکسی گلس پایین است

کاربرد  پلکسی گلاس

 • شیشه درب و پنجره
 • استفاده در تبلیغات
 • ساخت تندیس
 • کارهای تزئینی
 • ماکت سازی
 • ساخت کاردستی
 • ساخت شیشه هواپیما
 • استفاده در زیر دریایی
 • ساخت کلاه ایمنی
 • گلخانه
 • ساخت استند وسایل آرایشی
 • استفاده در شیشه خودرو
 • ساخت استند مجری
 • جابروشوری
 • ساخت عینک طبی
 • ساخت قوطی برای بسته بندی دارو
 • استفاده در ترمیم معماری قدیمی
 • و بسیاری از کاربرد های دیگر …

رنگ بندی پلکسی

رنگ بندی پلکسی گلاس

رنگ بندی پلکسی گلاس در ایران


در قسمت محصولات ما پلکسی گلاس را مشاهده کنید: پلکسی گلاس


مقایسه پلکسی با شیشه

در بحث مقایسه پلکسی با شیشه موارد زیادی مورد توجه قرار می گیرد که در این قسمت به بررسی و مقایسه این موراد در پلکسی و شیشه می پردازیم. یکی از مباحثی که در مقایسه پلکسی با شیشه حائز اهمیت است قابلیت شکننده بودن شیشه و غیر قابل شکننده بودن پلکسی می باشد. مقاومت پلکسی در برای ضربه و فشار بسیار بالا می باشد و مقاومت شیشه اصلا قابل مقایسه با پلکسی نمی باشد. مقاومت پلکسی حدودا ۱۰ برابر بیشتر از شیشه است که این رقم قابل توجهی می باشد. همچنین از جوانب دیگر مقایسه پلکسی با شیشه وزن ان ها می باشد. وزن پلکسی خیلی کمتر از شیشه است با این که قابلیت و کارایی هر دو به یک اندازه است و همچنین شکل ظاهر یکسانی دارند اما وزن پلکسی خیلی کمتر از شیشه است.

شفافیت پلکسی نیز بیشتر از شیشه معمولی می باشد. شفافیت شیشه حدود ۹۰% است که این مقدار در مورد پلکسی حدود ۹۲% می باشد و می تواند به خوبی نور را از خود عبور بدهد. پلکسی محافظ اشعه مضر نور خورشید نیز می باشد و از آسیب رساندن آن ها به پوست افراد و اشیاء جلوگیری می کند. از دیگر موارد مقایسه پلکسی با شیشه قیمت این دو می باشد. قیمت پلکسی بیشتر از شیشه معمولی می باشد اما با توجه به ویژگی منحصر به فرد، قیمت پلکسی گلاس منطقی تر به نظر می رسد.

چهار نکته مهم در استفاده از پلکسی گلاس

پلکسی گلاس از کجا بخریم؟

 • از پاک کننده های شیشه های تجاری استفاده نکنید : هنگام پاک کردن پلکسی گلاس خیلی مهم است که از پاک کننده های شیشه های تجاری اجتناب کنید. اکثریت قریب به اتفاق پاک کننده ها از آمونیاک به عنوان یک ماده فعال استفاده می کنند. در حالی که این ماده سطوح پلکسی گلاس را خیس می کند.
  پس هنگام خرید پاک کننده حتما ذکر کنید که برای تمیز کردن پلکسی گلاس به آن احتیاج دارید. برای پاک کردن پلکسی گلاس ساده ترین راه این است که در یک بطری مقداری آب گرم و سرکه بریزید و پلکسی گلاس را با این محلول تمیز کنید.
 • قبل از تمیزکاری پبکسی گلاس را برای پاک کردن آماده سازی کنید: قبل از شروع تمیزکاری اول بهتر است گرد و خاک سطح پلکسی گلاس را از بین ببرید. با استفاده از یک اسفنج تمیز یا حوله کاغذی از پایین پلکسی به صورت دایره وار شروع به پاک کردن کنید و تا بالا این کار را ادامه دهید. بعد از این کار پلکسی گلاس آماده پاک سازی با استفاده از آب و سرکه می باشد.
 • از اسفنج استفاده کنید: پس از اتمام تمیزکاری اولیه حال نوبت تمیز کردن پلکسی با یک اسفنج و آب گرم می باشد. دقت کنید که اسفنج بسیار نرم باشد و باعث ایجاد خراش روی سطح پلکسی نشود. با یک اسپری محلول آب و سرکه را روی پلکسی بریزید و به حالت مدور از پایین به بالا شروع به پاک کردن کنید. شاید لازم باشد این پورسه را چندین بار تکرار کنید تا پلکسی گلاس خوب جلا داده شود.
 • پس از تمیز کردن پلکسی گلاس با محلول، باید پلکسی گلاس را خشک کنید. این کار را می توانید با دستمال کاغذی یا برگ روزنامه انجام دهید. برای نگه داری پلکسی به حالت اول بهتر است ماهی یک بار این کار را انجام دهید.

فروش پلکسی طلق ایران 

پلکسی گلاس رنگی

طلق ایران یکی از مراکز معتبر فروش پلکسی می باشد. نام این مجموعه برگرفته از خیابان پامنار تهران می باشد که دفتر مرکزی طلق ایران نیز در این خیابان واقع شده است. این مجموعه فعالیت در زمینه فروش پلکسی را از سال ها پیش شروع کرده است و اکنون یکی از بزرگ ترین مراکز فروش پلکسی می باشد. در این مجموعه انواع مختلف پلکسی مات، پلکسی شفاف و پلکسی آینه ای به فروش می رسد.

از محصولات مهم پلکسی گلاس که در پامنار به فروش می رسد می توان موارد زیر را نام برد:

فروش پلکسی ۳ میل 

پلکسی شفاف - طلق شفاف

پلکسی ۳ میل یک صفحه کاملا شفاف پلاستیکی با ضخامت ۳ میلی متر می باشد. ظاهری مانند شیشه دارد و برای کاربرد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. تنها مورادی که ترجیحا بهتر است از پلکسی ۳ میل استفاده نشود در کاربرد با حرارت می باشد. زیرا به دلیل ضخامت کم ممکن است شکل ظاهری خود را از دست بدهد.

اغلب از پلکسی ۳ میل برای درست کردن سایبان باغ و شیشه پنجره ها استفاده می شود. در ساخت تندیس ها نیز بیشتر از پلکسی ۳ میل استفاده می شود. برای کارهایی که ظرافت بیشتری دارند معمولا از پلکسی ۳ میل استفاده می شود. پلکسی ۳ میل نسبت به پلکسی ۲ میل دیرتر شکسته می شود.

قیمت پلکسی گلس ۳ میل مناسب و کیفیت عالی در ابعاد مختلف به فروش می رسد. ما کیفیت و دوام این محصول را تضمین می کنیم و در صورت بروز مشکل، کارشناسان ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکل و رضایت مشتریان عزیز به کار می برند .

ویژگی پلکسی ۳ میل

 • ۳۰ برابر قوی تر از شیشه
 • ۵۰% سبک تر ازشیشه
 • شفافیت بیشتر نسبت به شیشه معمولی
 • قابل بازیافت
 • دارای محافظ اشعه UV
 • مقاومت بالا در برابر ضربه

مزایا پلکسی ۳ میل

 • قیمت پلکسی گلاس ارزان است
 • جایگزین مناسبی برای شیشه پنجره های کوچک تر
 • از لحاظ ضخامت اغلب در زیباسازی مناسب است

معایب پلکسی ۳ میل

 • به دلیل ضخامت کم زودتر از پلکسی با ضخامت بیشتر شکسته می شود
 • در پنجره بزرگ و صفحات با ابعاد بزرگ توصیه نمی شود

فروش ورق پلکسی آینه ای 

ورق پلکسی آینه ای از جنس آکریلیک است و دقیقا همان پلکسی معمولی می باشد فقط مانند آینه معمولی با جیوه صیقل داده می شود تا تبدیل به آینه شود .

چرا از پلکسی آینه ای به جای آینه معمولی استفاده کنیم؟

ورق پلکسی آینه ای یکی از پر طرفدارترین و پر فروش ترین محصولات طلق ایران است. اما به چه دلیل از ورق پلکسی آینه ای استفاده می شود و چرا اصلا باید به جای شیشه استفاده شود؟ بعضی از دلایلی که باعث می شود تا شما از پلکسی آینه ای به جای آینه شیشه ای استفاده کنید، مقاومت بالا، وزن سبک آن نسبت به شیشه است.

آینه های شیشه ای را در همه جا پیدا می کنیم. در حمام هایمان، در خانه ها، در مغازه ها، اتومبیل ها و همچنین در تلسکوپ ها و دوربین ها و محیط بیشمار دیگر می توان آینه های شیشه ای را مشاهده کرد. دربسیاری از موارد می توانید آینه های شیشه ای قدیمی، که نگه داری آن ها بسیار سخت و نا امن است را با پلکسی آینه ای جایگزین کنید.

مقاومت پلکسی آینه ای در مقابل آینه

وزن ورق پلکسی آینه ای کمتر ازشیشه است و دربرابر ضربه شدید بسیار مقاوم عمل می کند. این نوع آینه ها برای استفاده در مکان هایی که خطر شکسته شدن وجود دارد، بسیار مناسب است. برای مدارس، زندان ها، خانه ها و هرجایی که امنیت بسیار مهم هست می توان از پلکسی آینه ای استفاده کرد.

ورق پلکسی آینه ای علاوه بر انعطاف پذیری و مقاومت در برابر انفجار، بسیار سبک وزن است. وزن پلکسی آینه ای حدود نیمی از وزن شیشه می باشد و همچنین ارزان تر ازشیشه معمولی است. یکی از دیگر ویژگی ورق پلکسی آینه ای پامنار نصب بسیار آسان آن می باشد. شما می توانید پلکسی آینه ای را با پیچ یا با استفاده از یک چسب مناسب به راحتی نصب کنید. البته باید توجه داشت که پلکسی آینه ای روی سطح مسطح نصب شود تا از انحراف ناخواسته جلوگیری شود.

فروش ورق پلکسی آینه ای پامنار یکی دیگر از چندین فعالیت این مجموعه در زمینه فروش پلکسی پامنار می باشد. طلق ایران در فروش ورق پلکسی آینه ای بسیار موفق بوده است و تنها دلیل این موفقیت اعتماد مشتریان و کیفیت خوب محصولاتش می باشد و این یکی از افتخارات دیگر مجموعه طلق ایران است.


مقاله برش لیزری را مطالعه بفرمایید.


فروش پلکسی مات 

طلق مات

ورق پلکسی مات از پلاستیکی ایده آل با اضافه کردن یک بافت تزیئنی ساخته می شود. ورق پلکسی مات در برابر خراش مقاومت دارد. پلکسی مات بیشتر برای کاربرد هایی مانند ویترین، مبلمان تزئینی، نور پردازی و علائم در صنایع مختلف به فروش می رسد.

چرا پلکسی مات نسبت به شیشه فروش بیشتری دارد ؟

کار با ورق پلکسی مات بسیار آسان می باشد و در هنگام برش و شکل دادن ذوب نمی شود. برای انواع پروژه مختلف از پلکسی مات استفاده می شود. پلکسی مات ۱۰ برابر قوی تر از شیشه و نصف وزن آن را دارد. پلکسی مات نور را از خود انتقال می دهد ولی شئ پشت ان به وضوح دیده نمی شود.

پلکسی مات در معرض تابش آفتاب، سرمای شدید، تغییرات ناگهانی دما، اسپری پاک کننده و … کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد. ورق پلکسی مات در برابر تخریب اشعه ماوراء بنفش و اشعه UV مقاوم است و سال های سال بدون هیچ زردی به کار خود ادامه می دهد.

ما تنها بهترین محصولات را با قیمت مطابق با رتبه اقتصادی رقبا ارائه می دهیم و قیمت پلکسی گلاس را خیلی اقتصادی تقدیم شما میکنیم .

تنها تلاش می کنیم تا مشتریانمان راضی باشند.

فروش پلکسی شفاف 

قیمت باکس پلکسی

پلکسی شفاف یک پلاستیک سفت و سخت با درجه شفافیت بالا است. تراکم آن کمتر ازنصف شیشه است اما مقاومت ان به شدت بالاست. پلکسی شفاف می تواند تا ۹۲ درصد از نور قابل مشاهده را از خود عبور دهد که این مقدار برای شیشه معمولی تنها ۹۰% می باشد. پلکسی شفاف پامنار بیشتر برای مصارف بیرون منزل و در شرایط آب و هوایی متفاوت به فروش می رسد.

پلکسی شفاف محافظ اشعه UV است. ما در هنگام فروش پلکسی شفاف این اطمینان را به شما می دهیم تا رنگ ها در طول زمان بدون تغییر باقی بمانند. پلکسی شفاف پامنار به راحتی خراشیده می شود. پلکسی شفاف پامنار را می توان با اب گرم و مایع ظرفشویی تمیز کرد. هرگز نباید با مواد پاک کننده یا مواد غیر اختصاصی یا پارچه خشک و زبر تمیز شود.

از پلکسی شفاف همچنین در لوازم خانگی، جواهرات و ماکت سازی استفاده می شود. کاملا قابل بازیافت است و به راحتی می توان با چسب مخصوص آن را چسباند. اما توجه داشته باشد که استفاده از چسب غیر اختصاصی ممکن است سطح آن را تغییر دهد یا پلکسی تغییر رنگ دهد.

فروش پلکسی رنگی 

فروش پلکسی رنگی رونق زیادی دارد.
طرفداران زیادی از پلکسی رنگی استفاده می کنند.
به عبارتی پر مصرف ترین ورق پلکسی در بین انواع پلکسی، پلکسی رنگی می باشد.
در کار برش لیزری از این مدل بیشتر استفاده می شود.
پلکسی رنگی نوعی پلکسی به دو صورت مات و شفاف می باشد.
پلکسی رنگی شفاف نور را از خود عبور می دهد.
ولی پشت پکلسی رنگی دیده نمی شود. پلکسی رنگی شفاف بیشتر فروش را برای کاربرد هایی مانند:
تولید حروف برجسته،تابلو های تبلیغاتی،لایت باکس تبلیغاتی
ترمیم معماری قدیم می باشد.

پلکسی رنگی مات نور را از خود عبور نمی دهد.
اشیاء پشت ورق پلکسی اصلا دیده نمی شوند.
پلکسی رنگی مات بیشتر برای ساخت لوح تقدیر و تندیس به فروش می رسد.
بهترین گزینه برای ساخت لوح تقدیر و تندیس استفاده از پلکسی رنگی مات می باشد
زیرا قیمت پلکسی گلاس آن مناسب است و زمان کمتری برای آماده سازی نیاز دارد.


مقاله 8 مزیت پلکسی گلاس را مطالعه بفرمایید.


خرید ورق پلکسی 

آیا شما به دنبال خرید پلکسی گلاس هستید؟

امروزه به دلیل تنوع جنس ها و قیمت ها قبل از خرید پلکسی حتما باید در مورد آن تحقیق کنید و از مکان مختلفی قیمت بگیرید.
اما با تحقیق در اینترنت فقط می توانید در مورد قابلیت ها و خواص پلکسی گلاس اطلاعاتی به دست آورید و نمی شود از کیفیت محصول اطلاعات کافی و راضی کننده، پیدا کرد.

در قیمت پلکسی گلاس سعی داریم چند نکته مهم که در همگام خرید پلکسی باید به آن توجه داشت را به شما آموزش دهیم .

 • حتما قبل از خرید مشخص کنید که برای چه کاربردی می خواهید از پلکسی گلاس استفاده کنید.
  زیرا پلکسی گلاس در ضخامت متفاوت تولید می شود و مقاومت آن بسته به ضخامت تغییر می کند.
 • ابعاد مورد نیاز خود را مشخص کنید.
  پلکسی گلاس در ابعاد مختلف تولید می شود
  ولی اگر ابعاد مورد نیاز شما در بین ابعاد تولیدی وجود ندارد،
  می توانید پلکسی را به هر اندازه ای که می خواهید به راحتی برش بزنید.
 • در هنگام خرید حتما محصول را ببینید و از رنگ و کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.
 • برای محیط بیرونی بهتر و محیط هایی که در معرض آسیب است، بهتر است از پلکسی گلاس ضد خش استفاده کنید.
  زیرا پلکسی گلاس از پلاستیک تولید می شود و نسبت به شیشه به خراش حساسیت بیشتر دارد.
  ممکن از بعد از مدتی با تمیز کردن و مواد پاک کننده خراش بر دارد. پس بهتر از از پلکسی ضد خش استفاده کنید.
 • اغلب برای کار تزئینی و ماکت سازی از پلکسی با ضخامت کمتر استفاده کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشد.
  برای کار ساختمانی و شیشه پنجره ها و ساخت سقف کاذب بهتر است از پلکسی با ضخامت بالا استفاده کنید تا در برابر ضربه آسیب نبیند.

روش خرید ورق پلکسی 

برای خرید ورق پلکسی شما می توانید به سایت طلق ایران مراجعه کنید.
در سایت لیست محصولات و قیمت پلکسی گلاس را مشاهده می کنید.
اگر محصولی که می خواهید در سایت ذکر نشده است می توانید با کارشناسان متخصص این بخش تماس بگیرید و از موجود بودن و قیمت پلکسی گلاس اطمینان حاصل کنید.
کارشناسان طلق ایران برای پاسخ گویی به سوالات و پرسش ها همیشه در خدمت شما هستند.

یکی از روش دیگر خرید ورق پلکسی مراجعه به دفاتر مرکزی طلق ایران در تهران می باشد. شما میتوانید با مراجعه به مرکز، محصولات را از نزدیک مشاهده و انتخاب کنید .

با کلیک کردن بر روی عکس پیج اینستگرامی دکوراتیو شاپ میتوانید نمونه عکس های ارسالی توسط مشتریان عزیز را ببیند و به راحتی سفارش خودتون رو ثبت کنید.

شماره تماس : 09121304821 

منبع: پامنار

طلق البرز

‫1/5 (1 امتیاز)

پلکسی گلاس

برش لیزری پلکسیپلکسیپلکسی آینه ایپلکسی ترنسپرنتپلکسی رنگیپلکسی گلاسپلکسی گلاس شفافپلکسی ماتطلق ایرانیطلق دوغیطلق شفافقیمت پلکسیقیمت پلکسی گلاسقیمت طلقمقالهورق پلکسی گلاس

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید