درباره ما

درباره شرکت

چند خطی درباره طلق ایران

گروه طلق ایران

گروه صنعتی طلق ایران فعالیت خود را از سال 1378در زمینه تولید ،فروش و واردات انواع پلی کربنات و پلکسی گلاس و مولتی استایل و….. آغاز کرد.

گروه طلق ایران با انجام کلیه خدمات برش لیزری پلکسی ،حکاکی به روی طلق – چاپ پلکسی به مردم خوب کشورمون خدمت رسانی کرده و پروژه‌های خصوصی و دولتی بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده است.

خط مشی

هدف ما افزایش رضایت‌ مشتریان نسبت به خدمات شرکت و ایجاد حس وفاداری در آنان است.
مدیریت و کارکنان این شرکت در راستای ایجاد و ارتقای سیستم مدیریت کیفیت و بهینه‌سازی فرایندهای کار مربوطه و به منظور بهینه‌سازی، افزایش بهره‌وری و رضایت مشتریان‌ استاندارد مدیریت کیفیت و استاندارد های فنی ایران را به‌عنوان چارچوب عملکرد خویش برگزیده و بر این باورند که با پیروی از این الگو و التزام به رعایت الزامات آن و با شناخت و تأمین نیازهای مشتریان و بهبود محیط کار و سیستم‌های مدیریتی سازمان توانایی نیل به اهداف کیفیتی ذیل را دارند.

سر فصل اهداف

1.ارتقاء تنوع و کیفیت محصولات تولیدی جهت رشد فروش، افزایش رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر فرایند‌ها و تعامل متقابل با مشتریان.
2.ارتقاء فرهنگ کاری، سطح‌ آگاهی‌ و مهارتی کارکنان از طریق‌ آموزش‌های مستمر و بستر‌سازی مناسب به منظور مشارکت حداکثری کارکنان در فعالیت‌های مؤثر بر سیستم مدیریت کیفیت.
3. انجام کلیه خدمات مربوطه با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمام ممکن با در نظر گرفتن قیمتی مناسب سعی بر آن داریم تا نامی نیکو در ذهن شما مشتریان قرار دهیم.

  • فروش ورق پلی کربنات
  • ورق پلکسی
  • وسایل دکوراتیو
  • میز و مبل اداری
طلق ایران
25+
سال تجربه مداوم
طق ایران

توانایی های ما

چرا طلق ایران را انتخاب می کنند؟

این معمولا شامل بسته بندی همه وسایل، انتقال به خانه های جدید و باز کردن و همچنین وظایف اداری یا بوروکراتیک است.

92%

خدمات برش لیزری و حکاکی

96%

مشاوره خرید و طراحی حرفه ای محصولات

90%

فروش مستقیم ورق پلی کربنات

98%

رضایت مشتریان عزیز

‫1/5 (1 امتیاز)